Terma ChochołówOTWARCIE TERMY W CHOCHOŁOWIE 1 CZERWIEC 2016!

Ta strona nie jest oficjalną witryną Termy Chochołów.

Atrakcje, informacje dla Turystów- Chochołów


Poszukując idealnego miejsca na wakacyjne wojaże, nie wszyscy poszukują kultowych miejsc w grubych folderach przyniesionych z biura podróży. Nie dla wszystkich czas wakacji musi być spędzony z pompą, w głośnym ośrodku wczasowym.  Dla niektórych dużo ważniejsza jest przestrzeń, cisza, możliwość pobycia z rodziną i niezmącone odczucia co do pobytu. To wszystko gwarantuje nam wieś Chochołów, która znajduje się w dolinie potoku Czarny Dunajec.

 

Obecnie gmina cieszy się pięknymi widokami, nieskazitelną przyrodą, a już od przyszłego roku wszyscy turyści będą mogli korzystać z najnowocześniejszych Term Chochołowskich, które obecnie są w trakcie budowy. Termy te z pewnością będą przyciągały kolejnych turystów, którzy zakochają się w tym miejscu, niewątpliwie od pierwszego wejrzenia. Pomimo ogromnej inwestycji, Chochołów nigdy nie straci swojego uroku, który jest zagwarantowany przez obecność pięknych i bardzo klimatycznych drewnianych domków. Dla wszystkich, którzy widzą je po raz pierwszy, są wielkim zaskoczeniem, ponieważ powszechnie się uważa, że to domy murowane są najtrwalsze. Jak się okazuje, niekoniecznie.

 

Gmina Chochołów jest stosunkowo niewielka, aczkolwiek nie trudno o bardzo dobry nocleg, czy też przepyszne dania regionalne, które rozpieszczą nasze podniebienie. Będąc w Chochołowie lub nawet przejeżdżając, warto zajrzeć do neogotyckiego kościoła i muzeum, które umiejscowione jest w urokliwej chacie góralskiej. Bliski kontakt z góralskim klimatem sprawi, że będziemy tu chcieli powrócić jeszcze nie raz!